Трън > Трудова Борса Запад

Трудова Борса Запад

Добре дошли на страниците на портала за работа в Западна България!

popup cross
Складов работник в индустриална зона Божурище
Пълна заетост
заплата 2,150 BGN / На месец
категория Транспорт и логистика
създадено 17-09-2024
крайна датаВажи до: 31-10-2024
местоположение Божурище, Софийска, България
Информация за обявата
Статус: Събиране на заявления
Продължителност: Постоянна
Стаж: 2 Години
Кариерно ниво: Изпълнител
Брой работни места: 6
Публикувано: 17-09-2024
Кандидатствай преди: 31-10-2024
Описание

ОТГОВОРНОСТИ:
– Извършва товаро-разтоварни дейности;
– Приема, складира и товари стоки и материали;
– Пакетира, окомплектова и натоварва в автомибил, заявените от търговските обекти поръчки;
– Разтоварва, палетизира и фолира стоки от товарните автомобили;
– Почиства работните зони в склада от опаковачните материали;
– Извършва възложени от ръководството на складовото стопанство дейности свързани с логистиката .

ИЗИСКВАНИЯ:
– Средно образование;
– Техническа грамотност;
– Умения за работа в екип;
– Опит  на сходна дейност.

ПРЕДЛАГАМЕ:
– Мотивиращо стартово заплащане;
– Ваучери за храна в размер на 80 лева;
– Карта за спортуване Интерспорт
– Допълнително здравно осигуряване, с възможност за включване членове семейство;
– Професионално развитие;
– Осигурен фирмен транспорт от София.

Ако посочената позиция представлява интерес за Вас изпратете автобиография (резюме) с актуална снимка.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните ви данни, в това число правото на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните ви данни. Изпращайки кандидатурата си, вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните ви данни за целите на подбора.

Споделете