Трън > Природа > Спорт > Футболен клуб “Ерма” победи убедително “Енергетик”

Футболен клуб “Ерма” победи убедително “Енергетик”

Футболен клуб “Ерма” (Трън) е победил отбора на “Енергетик” (Перник), а мачът между “Чорни” (Брезник) и “Димитровец” (Ковачевци) е завършил с победа за ковачевския тим, става ясно от информационната система на БФС-Перник.

Двата мача са се изиграли в събота и неделя в двете Областни футболни групи. Футболните срещи между четирите отбора са част от 11 кръг за сезон 2023/2024.

Мачът “Димитровец” (Ковачевци) – “Чорни” (Брезник) е завършил с резултат 2 : 1. Въпреки загубата “Чорни” продължава да оглавява временното класиране в групата.

Срещата “Енергетик” (Перник) – “Ерма” (Трън) е завършила с резултат 1 : 5 в полза на трънския футболен клуб. Във временното класиране на групата “Ерма” заема четвърта позиция.

Снимка: футболен клуб “Ерма” (Трън) – архив

Пълен текст: Прочетете
Автор: Редактор